fbpx

Ota yhteyttä meihin, niin jutellaan, miten voimme olla avuksi.

+358 50 343 7075

Susanna Kallio

Toimistomme sijaitsee Vallilassa, osoitteessa Pälkäneentie 19 B. Tervetuloa!

Kartalle

Susanna Kallio

arkkitehti SAFA, sisustusarkkitehti SIO
luova johtaja, CEO
Kiinteistöjen kehitys ja konseptit

susanna@kohina.eu
+358 50 343 7075

Johanna Barner

Konseptit,
projektipäällikkö

johanna@kohina.eu
+358 44 333 3585

Anniina Iso-Ahola

Työympäristöt ja kaupalliset tilat, projektipäällikkö

anniina@kohina.eu
+358 40 356 5539

Mira Hölttä

Työympäristöt ja kaupalliset tilat, visualisoinnit

mira@kohina.eu
+358 40 724 1427

Noora Kerminen

Työympäristöt ja kaupalliset tilat,
graafiset ilmeet ja visualisoinnit

noora@kohina.eu
+358 40 032 5356

Henni Parmola

Työympäristöt, asuminen ja kaupalliset tilat, visualisoinnit

henni@kohina.eu
+358 40 023 9967

Maria Podduikin

Työympäristöt ja kaupalliset tilat, visualisoinnit

maria@kohina.eu
+358 40 024 1167

Juha Rita

Kiinteistöjen kehitys ja työympäristöjen johtaminen, muutosjohtaminen

juha@kohina.eu
+358 40 538 0523

Jenna Tallniemi

Työympäristöt, kaupalliset tilat ja asuminen,
graafiset ilmeet ja visualisoinnit

jenna@kohina.eu
+358 40 669 4890

Ella Richardus

Office manager, viestintä

ella@kohina.eu
+358 40 124 5643

Laskutustiedot

Y-tunnus 2087074-0
Laskutusosoite FI7450000120371918
Välittäjä OKOYFIHH Operaattori OP Pohjola -ryhmä

Kohina Spotlight

Koostamme sinulle noin kuusi kertaa vuodessa tuoreimmat projektimme ja ajankohtaiset näkemyksemme alalta.

Tilaa uutiskirje