fbpx

Ota yhteyttä meihin, niin jutellaan, miten voimme olla avuksi.

+358 50 343 7075

Susanna Kallio

Toimistomme sijaitsee Vallilassa, osoitteessa Pälkäneentie 19 B. Tervetuloa!

Kartalle

Susanna Kallio

luova johtaja, CEO

arkkitehti SAFA, pääsuunnittelija FISEAA
sisustusarkkitehti SIO, projektipäällikkö

konseptit ja arkkitehtisuunnittelu, kiinteistökehitys, työympäristöt ja toimitilastrategiat 

susanna@kohina.eu
+358 50 343 7075

Johanna Barner

suunnittelutiiminvetäjä, projektipäällikkö, vastuullisuusasiantuntija

sisustusarkkitehti SIO

konseptit, kaupalliset tilat, kiinteistökehitys ja toimitilastrategiat, työympäristöt

johanna@kohina.eu
+358 44 333 3585

Anniina Iso-Ahola

nuorempi projektipäällikkö

sisustusarkkitehti

työympäristöt ja kaupalliset tilat

anniina@kohina.eu
+358 40 356 5539

Mira Hölttä

sisustusarkkitehti

työ-, hoiva-, ja oppimisympäristöt

mira@kohina.eu
+358 40 724 1427

Noora Kerminen

sisustusarkkitehti, graafinen suunnittelija

työympäristöt ja kaupalliset tilat, asuminen, graafinen suunnittelu

noora@kohina.eu
+358 40 032 5356

Henni Parmola

sisustusarkkitehti

työympäristöt ja asuminen, 3D-mallinnus

henni@kohina.eu
+358 40 023 9967

Maria Podduikin

sisustusarkkitehti

työympäristöt ja kaupalliset tilat, tietomallit ja 3D-mallinnus

(äitiysvapaalla)

Juha Rita

johtava työympäristöasiantuntija, 
KM

kiinteistökehitys, työympäristöt ja toimitilastrategiat, palvelumuotoilu

juha@kohina.eu
+358 40 538 0523

Jenna Tallniemi

sisustusarkkitehti, graafinen suunnittelija

Työympäristöt, asuminen, graafinen suunnittelu, 3D-mallinnus



jenna@kohina.eu
+358 40 669 4890

Heljä Maunuksela

sisustusarkkitehti

Työympäristöt ja kaupalliset tilat, oppimis- ja hoivaympäristöt, tietomallit ja 3D-mallinnus

helja@kohina.eu
+358 40 024 1167

Ella Richardus

markkinointi-, viestintä-, ja vastuullisuusasiantuntija, 
toimistokoordinaattori

viestintä ja markkinointi, työympäristöt ja palvelumuotoilu

ella@kohina.eu
+358 40 124 5643

Laskutustiedot

Y-tunnus 2087074-0
Laskutusosoite FI7450000120371918
Välittäjä OKOYFIHH Operaattori OP Pohjola -ryhmä

Kohina Spotlight

Koostamme sinulle noin kuusi kertaa vuodessa tuoreimmat projektimme ja ajankohtaiset näkemyksemme alalta.

Tilaa uutiskirje