Ota yhteyttä meihin, niin jutellaan, miten voimme olla avuksi.

+358 40 583 6004

Anna Hjelt

Toimistomme sijaitsee Vallilassa, osoitteessa Pälkäneentie 19 B. Tervetuloa!

Kartalle

Susanna Kallio

arkkitehti SAFA, luova johtaja, toimitusjohtaja

susanna@kohina.eu
+358 50 343 7075

Anna Hjelt

markkinointi- ja viestintäpäällikkö, asiakkuudet

anna@kohina.eu
+358 40 583 6004

Jenny Soldan

viestintä- ja asiakkuuskoordinaattori

jenny@kohina.eu
+358 50 467 9406

Maarit Nurmi

henkilöstöpäällikkö, laskutus

maarit@kohina.eu
+358 40 124 5643

Johanna Barner-Rasmussen

projektipäällikkö, sisustusarkkitehti

johanna@kohina.eu
+358 44 333 3585

Mira Hölttä

sisustusarkkitehti

mira@kohina.eu
+358 40 724 1427

Anniina Iso-Ahola

sisustusarkkitehti

anniina@kohina.eu
+358 40 356 5539

Noora Kerminen

sisustusarkkitehti, graafinen suunnittelija

noora@kohina.eu
+358 40 032 5356

Henni Parmola

sisustusarkkitehti

henni@kohina.eu
+358 40 023 9967

Maria Podduikin

sisustusarkkitehti

maria@kohina.eu
+358 40 024 1167

Juha Rita

työympäristökehityksen asiantuntija

juha@kohina.eu
+358 40 538 0523

Jenna Tallniemi

sisustusarkkitehti, graafinen suunnittelija

jenna@kohina.eu
+358 40 669 4890

Laskutustiedot

Y-tunnus 2087074-0
Laskutusosoite FI7450000120371918
Välittäjä OKOYFIHH Operaattori OP Pohjola -ryhmä

Kohina Spotlight

Koostamme sinulle noin kuusi kertaa vuodessa tuoreimmat projektimme ja ajankohtaiset näkemyksemme alalta.

Tilaa uutiskirje